Винотека Cafe1

Винотека «Кафе-1» – затишний ресторанчик в самому центрі Львова, розташований у провулку за Катедральним собором. Потрапляючи сюди, ніби переносишся в початок минулого століття у невелику львівську квартирку, господарі якої надають перевагу затишному освітленню з-під абажурів, свічки і нескінченні розмови під келих хорошого вина і тиху музику. Прекрасний вибір вин, легка європейська кухня та різноманітні десерти відмінно доповнять дружню чи романтичну зустріч. В нас ви зможете не тільки посмакувати кіш лорен чи пікантні антіпасті та доправити це тонким смаком хорошого вина, але й спробувати страви галицької кухні. Їжа тут смакує по особливому, а час тече так, ніби годинникових стрілок та невідкладних справ не існує. Крім того, наша винотека часто проводить різноманітні гастрономічні атракції та створює нові пропозиції, за якими ви можете слідкувати на нашій сторінці.

У винотеці Cafe1 представлені вина з усього світу та найбільша колекція рожевих вин у Львові. Кожного літа тут відкривається сезон рожевих вечірок, на яких можна скуштувати відомі вина за приємними цінами.

Приєднуйтесь, ми завжди вам раді. Ресторан належить до спільноти доброго смаку “Kumpel’ Group”, яка об’єднує заклади, що популяризують та відновлюють традиції галицької кухні та регіональні традиції загалом. До спільноти “Kumpel’ Group” входять ресторани та магазини, які використовують лише натуральні продукти та визначаються високим рівнем якості та смаку страв. 

Cafe1 – це улюблена локація для романтиків та закоханих, адже тут на терасі є єдине у Львові “офіційне” місце для поцілунків.

Літо у Cafe1 має завжди яскравий настрій. З червня по вересень тут проходять рожеві вечірки під час яких гості мають змогу скуштувати рожеві вина з усього світу за приємними цінами від виробників, авторські коктейлі від бренд-бармена Ресторації Бачевських Івана Зелика, спеціальні закуски до рожевого меню та отримати винні призи за краще рожеве вбрання. На імпрезу завжди запрошуються відомі ді-джеї та музиканти, які приправляють атмосферу вечора фоновою музикою, авторськими скретчами або тематичними імпровізаціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *