Весь Львів для чарівних жінок (8 березня)

День 1

Прибуття до Львова.

Пішохідна екскурсія «Весь Львів для чарівних жінок». Наша подорож по звичній для більшості гостей і львів’ян площі Ринок і прилеглих вулицях може зацікавити навіть тих, хто вже неодноразово бував у Львові. Ви дізнаєтеся фірмові рецепти «львівської романтики». а саме: чому у Львові закохані цілуються на п’ять хвилин більше? Під час нашої романтичної прогулянки ми оглянемо пам’ятки, занесені в список ЮНЕСКО: каплицю Боїмів, Римо-католицький собор, Вірменську церкву, пройдемося по кварталам середньовічного міста, а також заглянемо в Львівський Оперний театр. Крім того, вас чекає екскурсія – дегустація в одному з культових кафе Львова, яке відкриє свої секрети приготування кави.

Вільний час в центрі міста.

14:00 (факультативна програма, 3 години) Автобусна екскурсія. Львів значно більше, ніж тільки пам’ятки, розташовані навколо площі Ринок. У нашому комфортабельному автобусі є можливість оглянути такі шедеври минулого як Греко – католицька митрополія Св. Юра. Це одна з найяскравіших пам’яток національного бароко, побудована Бернардом Меретином на одному з найвищих пагорбів міста. (Зупинка з виходом). Личаківський цвинтар – один з найкрасивіших некрополів Східної Європи. Це сад, де час і вічність застигли в тисячах неймовірних скульптур. Високий замок – це найвища гора Львова. З його самого майданчика відкривається чудова панорама на місто за любої погоди. Прекрасний парк і залишки оборонної фортеці зроблять підйом цікавим (зупинка з виходом). (150грн / особа)

21:00 популярна костюмована екскурсія по Львову з фаєр – шоу «Нічний Дозор». Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди – все це чекає на Вас під час нічної подорожі. Всі бажаючі пригод – приєднуйтесь!

День 2

Виселення з готелю. Збір групи.

9:30 Пропонуємо відвідати одноденний тур фортецями і замками «Золотої Підкови»: Олеський, Підгорецький та Золочівський замки, а також монастир о. Василіан в Підгірцях відкриють Вам свої таємниці.

Першим на шляху буде Олеський замок – неприступна фортеця серед парку на горі. В лабіринтах кімнат замку побачимо картини українських і європейських художників, скульптури «українського Мікеланджело» Пінзеля, різьбленими дерев’яними меблями.

Найгарніший палацово – парковий комплекс України, побудований в кращих французьких та італійських традиціях, «Український Версаль» – для відпочинку і гідного дозвілля коронного гетьмана був споруджений Підгорецький замок.

Фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма або навчальний заклад? Сьогодні Золочівський замок – це музей -заповідник, ренесансний оборонний комплекс з в’їзною баштою, великим житловим та Китайським палацами – унікальними пам’ятками архітектури; таких в Європі налічується лише три (Петергоф, Сан-Сусі і Золочів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *