«Стежка Батяра»

Calypso Tour UA запрошує вас на унікальну, п’янку пішохідну екскурсію по Львову, місту, про який ви напевно мало що знаєте. Це захоплююча екскурсія по невідомим довоєнним районам міста. Цей тур супроводжується дегустацією легендарного львівського пива.

1 день

10.00 – Зустріч з львівським пивоваром. Сніданок в мальовничому ресторані в центрі Львова. Прекрасне початок дня!

Почнемо екскурсію по історичному центру Львова. Ми перемістимося від Ринкової площі до того місця, де зародилася легендарна культура львівських хуліганів – батярів. Ми прогуляємося по місцях бійок сумнозвісних гангстерів і відвідаємо колишній пагорб страт. Заглянемо в історичні місця в єврейському, українською та вірменською кварталах старого міста. Ми також відвідаємо Музей пивоваріння (дегустація пива і закуски).

13.00 – Обід в одному з кращих броварень-ресторанів міста «Кумпель» з дегустацією 2-х видів непастеризованого пива (2х0,3л). Дізнаємося ще трохи про техніку пивоваріння. І тільки у нас у вас буде можливість спробувати оригінальне пивне морозиво. Обід буде супроводжуватися живою музикою.

14.00 – Залишаємо пивоварню і продовжуємо пивний тур.

14,30 – дегустація пива (1x 0.4 л) в колишньому вірменському банку 16 – го століття. Ми розкриємо історію і деякі незвичайні секрети цієї будівлі.

15.30 – Продовжуємо екскурсію відвідуванням Львівського пивоварного заводу і музею пивоваріння. Ми оглянемо одну з кращих виставок пивоварень України, а потім проведемо ще дві дегустації пива (2 × 0,3 л).

Цей тур включає в себе безліч цікавих фактів і анекдотів про «темної» сторони Львова. Під час нашої пригоди кожен учасник отримає оригінальний пивний паспорт, в якому буде проставлена ​​спеціальна пивна віза, видана кожним баром / рестораном. Ви також отримаєте сувеніри від броварень, барів як подарунок.

День 2

10.00 – Зустрітися з нашим гідом по місту, який проведе вас по романтичному Личакові, але колись небезпечному району Львова. Ми відвідаємо Личаківський цвинтар, яке вважається одним із самих мальовничих некрополів Європи і місцем спочинку багатьох відомих людей. Ми також відвідаємо могили двох львівських алкогольних королів – Бачевського і Роберта Домса. Прокатимся на трамваї до Вілли Стрілецького товариства, де стався перший зафіксований у Львові акт канібалізму. Потім ми піднімемося на Високий Замковий пагорб, звідки відкривається приголомшливий панорамний вид на місто і його околиці.

14.00 – Відвідаємо ресторан «Старгород» для дегустації двох різних сортів непастеризованого пива (2х3л). Також ми можемо організувати тут обід за бажанням клієнта.

Ваш призначений пивний офіцер (який також є гідом) видасть кожному пивному учаснику туру паспорт з львівської пивної візою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *