«Серце Бетяра»

Calypso Tour UA запрошує вас на унікальну, захоплюючу пішохідну екскурсію по Львову, місту, про який ви напевно мало що знаєте. Це захоплююча екскурсія по невідомим довоєнним районам міста. Цей тур супроводжується дегустацією легендарного львівського пива.

10.00 – Зустріч з львівським пивоваром. Сніданок в мальовничому ресторані в центрі Львова. Прекрасне початок дня!

Почнемо екскурсію по історичному центру Львова. Ми будемо рухатися далі від ринкової площі в райони легендарної культури львівських хуліганів -Батяров. Ми пройдемося по місцях сварок відомих гангстерів і відвідаємо колишній пагорб страт. Ми познайомимося з історичними місцями в єврейському, українською та вірменською кварталах стародавнього міста (включаючи русинську, вірменську, римсько-католицьку церкви і каплиці Боїмів).

13.00 – Обід в одному з кращих броварень-ресторанів міста. Після обіду відбудеться дегустація двох видів непастеризованого пива (2 × 0,3 л). Ми дізнаємося про технології півовареніяl. Тільки у нас ви отримаєте унікальну можливість спробувати оригінальне пивне морозиво.

14.00 – Залишаємо Пивоварню і продовжуємо пивний тур.

14,30 – дегустація пива (1 × 0. 4 L) в колишньому вірменському банку 16 – го століття. Ми розкриємо незвичайні таємниці і історію будівлі з декількох цікавих винаходів.

15.30 – Відвідини Львівського пивоварного заводу і його музею пивоваріння. Ми будемо дивитися навколо одного з кращих пивоварних виставок в Україні та буде стежити за ним ще два дегустацією пива (2 × 0 .3L).

Цей тур включає в себе безліч цікавих фактів і анекдотів про «темної» сторони Львова. Під час вашого пригоди вам видадуть унікальний пивний паспорт, за яким ви отримаєте пивну візу з кожного ресторану і бару, які ви відвідуєте. Ви також отримаєте сувеніри від броварень, барів і нашого туристичного агентства.

З нами ніколи не буває нудно!

Ваш призначений пивний офіцер (який також виконує функції гіда) видасть кожному учаснику туру пивний паспорт з пивної візою у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *