Selectum Luxury Resort

Selectum Luxury Resort – один з найкращих 5-зіркових готелів в Анталії з першокласним обслуговуванням, пляжем з нагородою «блакитний прапор», чудовими ресторанами, які дозволяють скуштувати страви різних кухонь світу. На території в 95 000 м розташовується 12 тенісних кортів, безліч басейнів різних розмірів і аквапарк для дітей і дорослих. Тут проводиться велика кількість розважальних заходів, концерти і шоу.

Selectum Luxury Resort надає великого значення задоволеності гостей, завдяки цьому виділяється серед інших готелів в Белеку позитивними коментарями і лайками, отриманими від відвідувачів.

У 5 км від готелю розташовані 10 полів для гольфу. Персонал готелю допоможе гостям з трансфером. При готелі є безкоштовна приватна парковка.

Selectum Luxury Resort Belek – відмінний готель в Анталії для проведення корпоративних заходів. Selectum Luxury Resort може організувати ваші ділові зустрічі, поєднуючи їх з літнім відпочинком і приємними враженнями. Готель пропонує незабутній медовий місяць в Анталії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *