Ризикові програми

Ризикові програми страхування забезпечать достойний рівень життя родини, погашення кредиту, інших боргових зобов’язань у разі відходу з життя годувальника.

Турбота про родину – це обов’язок кожної свідомої людини. А у разі наявності хоча б одного з цих факторів укладення договору страхування життя за програмою ризикового страхування є вкрай необхідним:

 • якщо Ви єдиний з усієї сім’ї працюєте, займаєтесь бізнесом (тобто, отримуєте доходи і є годувальником цілої родини) та родинний добробут цілком залежить від Вашого доходу, стану здоров’я та працездатності…
 •  якщо Ваша робота або захоплення пов’язані з постійним ризиком для життя (часті відрядження, користування послугами авіакомпаній), керуванням автомобільним транспортом чи будь-якими іншими механізмами і т.п.…
 • якщо Ви придбали у кредит квартиру або автомобіль, чи, можливо, маєте якісь інші грошові зобов’язання, позики і ін.

Програми ризикового страхування забезпечать захист дорогих Вам людей від фінансових негараздів в тому разі, якщо з Вами щось трапиться: страхова виплата покриє заборгованість за кредитами, допоможе Вашій сім’ї або близьким людям відчувати турботу навіть тоді, коли Вас не буде поруч.
Страхова компанія виконає свої зобов’язання перед Вашими рідними: вони не залишаться сам-на-сам з фінансовими та іншими життєвими проблемами у разі втрати годувальника. 

Програма «КЛАСИЧНА»

Програма «КЛАСИЧНА» захистить фінансове благополуччя родини та убереже сім’ю застрахованої особи від складних фінансових ситуацій. Ця програма гарантує отримання страхової виплати рідним застрахованої особи у разі її відходу з життя. 

Якщо на Вашому утриманні знаходяться члени сім’ї та від Вашого доходу залежить благополуччя усієї родини, або коли виконувана Вами робота відноситься до робіт із підвищеним ризиком, або Ви активно займаєтеся спортом, долаєте значні відстані – програма «Класична» допоможе родині продовжувати звичний ритм життя, покриє нестачу або повну втрату доходу, забезпечить втілення спільних проектів у разі, якщо з Вами щось станеться.
Звісно, після смерті годувальника ніхто в світі не зможе зменшити біль утрати для його рідних, замінити кохану людину чи турботливого батька. Проте грошові кошти у вигляді страхової виплати допоможуть родині пережити тяжкі часи та упоратися з можливими фінансовими негараздами. 

Умови страхування за програмою «Класична»

Страхувальник – дієздатна фізична особа, юридична особа.

Застрахована особа – фізична особа віком:

на дату початку дії договору страхування
від 16 років до 70 років включно;
на дату закінчення строку дії договору страхування75 років.

Страхувальник-фізична особа та застрахована особа можуть бути як однією особою, так і різними особами.

Страховий випадок: смерть застрахованої особи з будь-якої причини, яка настала в період дії програми страхування.

Вигодонабувачі призначаються страхувальником за погодженням із застрахованою особою.

Строк дії договору страхування на умовах програми «Класична»:

 • Мінімальний – 1 рік;
 • Максимальний – 30 років.

Територія дії – договір діє на території усіх країн світу 24 години на добу.

Валюта страхування – національна валюта України – гривня.

Програма «ПАРТНЕР»

Походження партнерських стосунків сягає прадавніх часів: у кожному поколінні людина шукала собі товариша, компаньйона, партнера з метою реалізації спільного проекту, забезпечення необхідної підтримки та надійності майбутньої справи.Програма «Партнер» може врятувати Ваших рідних від втрати житла, автомобіля, інших активів, якщо на родину перейшов обов’язок з погашення банківського кредиту, інших боргових зобов’язань, узятих раніше: страхової виплати вистачить на покриття такої заборгованості.Укладаючи зі Страховою компанією «ПЗУ Україна страхування життя» договір страхування за програмою «Партнер», Ви знайдете надійного партнера, який підставить своє плече у найскладніших життєвих ситуаціях.    

Умови страхування за програмою «Партнер»

Страхувальник – дієздатна фізична особа, юридична особа.

Застрахована особа – фізична особа віком:

на дату початку дії договору страхуваннявід 16 років до 60 років включно
на дату закінчення строку дії договору страхування65 років.

Страхувальник-фізична особа та застрахована особа можуть бути як однією особою, так і різними особами.

Страховий випадок: смерть застрахованої особи з будь-якої причини, яка настала в період дії програми страхування.

Вигодонабувачі за програмою страхування «Партнер» призначаються наступним чином:

 • Перший вигодонабувач – зазвичай, банк, кредитна спілка, інша фінансова установа чи кредитор – отримує страхову виплату у розмірі заборгованості застрахованої особи. Першому вигодонабувачу гарантоване першочергове право на отримання страхової виплати для погашення перед ним зобов’язань застрахованої особи. До договору страхування на умовах програми «Партнер» не можуть вноситися зміни без згоди першого вигодонабувача.
 • Другий вигодонабувач призначається страхувальником за погодженням із застрахованою особою та отримує частину страхової суми, що залишилася після розрахунків за борговими зобов’язаннями застрахованої особи перед першим вигодонабувачем.

Строк дії договору страхування на умовах програми «Партнер»:

 • Мінімальний – 1 рік;
 • Максимальний – 30 років.

Територія дії – договір діє на території усіх країн світу 24 години на добу.

Валюта страхування – національна валюта України – гривня.

Програма «БЕЗПЕКА»

Програма «БЕЗПЕКА» забезпечує автовласнику захист від неприємних наслідків ДТП: у разі отримання травм або ушкоджень різного ступеня тяжкості, втрати працездатності, перебування в лікарні, а також захист родини автовласника у випадку його непередбачуваного відходу з життя.

Що робити, якщо у ДТП травмується автовласник – ні КАСКО, ні автоцивілка не стане у нагоді. Допоможе лише договір страхування життя власника транспортного засобу «Безпека».

Страхування власників транспортних засобів покликане забезпечити власника автомобіля захистом його особистого життя, здоров’я та працездатності у випадку дорожньо-транспортної пригоди.

Умови страхування за програмою «Безпека»

Страхувальник – дієздатна фізична особа.

Застрахована особа – фізична особа віком:
на дату початку дії договору страхування від 18 років до 65 років включно;
на дату закінчення строку дії договору страхування 66 років.

Застрахованими особами можуть бути:

 • власник транспортного засобу, що укладає договір обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів;
 • особи, які мають законне право на керування транспортним засобом, що укладають договори обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Примітка: Договір «Безпека» можна укласти лише одночасно із укладанням договору обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілка) в нашій компанії. Страхувальником/Застрахованою особою за договором «Безпека» є Страхувальник за договором автоцивілки.

Страхувальник та застрахована особа – одна особа.

Строк дії договору страхування фіксований – 1 рік.
Територія дії – договір діє на території усіх країн світу 24 години на добу.
Валюта страхування – національна валюта України – гривня.

Страховий випадок:

 1. смерть Застрахованої особи в результаті нещасного випадку – дорожньо-транспортної пригоди, що трапилась в період дії договору;
 2. встановлення Застрахованій особі інвалідності І, ІІ групи в результаті нещасного випадку – дорожньо-транспортної пригоди, що трапилась в період дії договору;
 3. травматичні ушкодження та/або функціональні розлади у Застрахованої особи, які сталися в результаті нещасного випадку – дорожньо-транспортної пригоди, що трапилась в період дії договору;
 4. перебування Застрахованої особи на цілодобовому стаціонарному лікуванні не менше 5 (п’яти) діб підряд в результаті нещасного випадку – дорожньо-транспортної пригоди, що трапилась в період дії договору.

Розмір страхових виплат: 

 • у разі смерті – 100% страхової суми;
 • у разі встановлення інвалідності І групи – 100% страхової суми;
 • у разі встановлення інвалідності ІІ групи – 80% страхової суми;
 • у разі травматичних ушкоджень – від 5% до 80% страхової суми за кожну травму у розмірі, зазначеному в таблиці, але в сукупності не більше 100% страхової суми, встановленої в Договорі;
 • у разі перебування на цілодобовому стаціонарному лікуванні – у розмірі 0,5% від страхової суми за один день перебування у лікарні за умови, що Застрахована особа знаходилась на цілодобовому стаціонарному лікуванні не менше 5 діб підряд. Страхові виплати протягом кожного року страхування проводяться за період, що у загальному підсумку не перевищує 100 (сто) календарних днів.

Страхові виплати здійснюються з урахуванням податків, передбачених законодавством України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *