Rixos Premium Tekirova

Rixos Premium Tekirova – прекрасне місце для відмінних сімейних канікул, адже саме тут зустрічаються історія і культура, якість і розкіш.

Турецька Рів’єра, золоті піски якої тягнуться на багато миль уздовж узбережжя, готова подарувати вам безцінні години на теплому сонці у блакитних вод Середземного моря і захопити безліччю цікавих занять. Готелю Rixos Premium Tekirova є, що запропонувати гостям: від низки прекрасних ресторанів і барів до розважальних програм і нескінченного списку захоплюючих заходів для всієї родини.

У Rixos Premium Tekirova перед вами відкриті двері ресторанів, де є все, від турецьких національних страв до витонченої італійської класики, в тому числі десерти з морозивом. Наші шеф-кухаря створюють кулінарні шедеври світового рівня, використовуючи тільки найкращі інгредієнти 6 ala carte ресторанів 2 основних ресторани.

Навколишня природа створює ідеальну атмосферу для численних розваг. Насолоджуйтесь красою природи під час поїздки на гірському велосипеді або присвятіть час водним видам спорту. У басейні проводяться заняття з водного поло та фітнесу, а ті, хто вважає за краще відчувати землю під ногами, можуть пограти в футбол, теніс і бадмінтон. Випробуйте весь спектр спортивних емоцій: від легкого товариського матчу до серйозного загострення пристрастей і суперництва.

А якщо вам хочеться спокою і тиші, то можна просто розслабитися в шезлонгу!

Нічне життя в Rixos Premium Tekirova вразить вас низкою яскравих шоу. Акробати, які перемагають силу земного тяжіння, незабутні циркові вистави і динамічні, пульсуючі ритми діджейських сетів і музичних груп готові радувати вас кожен день. Ці захоплюючі вистави вже стали візитною карткою курортів Rixos.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *