Rixos Premium Bodrum

Rixos Premium Bodrum ідеальний для тих, хто перебуває в пошуку місця, здатного відновити душу, тіло і розум. Готель, затишно розмістився у блакитних вод Егейського моря поблизу від приголомшливих національних парків півострова Бодрум, є справжнім раєм для любителів сонця і водних видів спорту. Прекрасні пляжі і жвава нічне життя Бодрума приваблюють багатьох. Наш витончений готель з розкішними умовами проживання, видатними ресторанами і розважальною програмою світового класу сподобається навіть самим розпещеним гостям. По приїзду ви відразу потрапляєте в атмосферу турецької гостинності.

Харчування в Rixos Premium Bodrum – це абсолютне задоволення. Відкрийте для себе приголомшливі ресторани, що розкинулися в чарівних садах, де кожне блюдо в меню продумано до дрібниць і дбайливо приготовлено руками справжніх професіоналів – наших шеф-кухарів.

Тут ви зможете насолодитися автентичної турецькою кухнею і відвідати знамениті на весь світ турецькі лазні, розташовані в самому серці оздоровчого комплексу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *