Ресторан-пивоварня Кумпель

Добре пиво — добрим людям. Пивна ресторація «Кумпель» – гідне місце для великого товариства!

Інтер’єр пивної ресторації має свій особливий батярський характер поєднаний з лофтовим стилем. Заклад має велику контактну барну стійку та просторі зали, зручні для компанійських посиденьок чи забав. У літній час на даху працює тераса з краєвидом на місто.

Пивна ресторація «Кумпель» у Львові поєднує в собі найкращі ретротрадиції першої половини 20-го століття з сучасним європейським індустріальним стилем. Дизайн закладу отримав друге місце у категорії «Дизайн інтер’єру ресторанів» на дизайнерському бієнале у Барселоні. Бо є в «Кумпелі» все для доброго відпочинку – і зручні дивани для великого товариства, і невеликі столики для задушевних бесід за гальбою холодного пива, і барна зона, де можна перехилити чарочку з другом, якщо Ви поспішаєте. А ще тут маєте можливість посидіти на літній терасі, неквапом спостерігаючи за метушливим серцем міста, насолоджуючись хорошим напоєм і смачною стравою. Про наїдки в ресторані «Кумпель» варто сказати окремо, бо таких смачних та оригінальних інтерпретацій української, галицької, угорської, польської, італійської та єврейської кухні Ви не знайдете ніде. Фірмові марципани припадуть до смаку з першого ковтка: метрова ковбаса, м’ясна дефіляда, копчена голонка та всілякі смаколики в оригінальній подачі запам’ятаються надовго! Щедра кухня насичує, а добре пиво втамовує спрагу. Бо справжнє пиво – то є диво! І варять таке пиво в «Кумпелі» самостійно, ретельно дбаючи про оригінальність його смаку та свіжість. 

Щодо пива – тут на крані завжди є шість сортів розливного кумпельового пива. Зокрема,  «Галицьке світле» і «Пшеничне» – сорти, розроблені на основі давніх рецептур пивоварів Львова саме для цієї пивної ресторації. Також тут можна скуштувати декілька сортів кумпельвого крафту, найпопулярніші сорти – India Pale Ale світлий, Mosaic та Hoppy Lager.

Щоп’ятниці та щосуботи у ресторані виступає батярський бенд «Кварта Львівська» із популярними хітами Львова 30-х років.

На першому поверсі приміщення, де знаходиться ресторан, працює фірмовий магазин «Під Кумпелем», де можна купити пиво з пивоварні Кумпель та продукти з фермерських господарств Західної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *