Ресторація Бачевських

Автентичний інтер’єр початку 20-го століття і авторська подача нової галицької кухні в самому серці Львова – такою в квітні 2015 року постала перед своїми гостями Ресторація «Бачевських». «Бачевських» сьогодні – це оранжерея, три поверхи з різними залами, терасою і верандою, обіди в супроводі арфи, віолончелі або фортепіано та Бар Бачевських з авторською коктейльною картою, яку розробив бренд-бармен ресторації Іван Зелик.

Але, перш за все, на чолі нашого закладу – кухня. Комбінація старовинних рецептів і сучасних технологій формує абсолютно нову кухню з нестандартним підходом. Шеф-кухар Олександр Чернишенко пропрацював не тільки галицькі, а й австрійські, польські та єврейські рецепти. Тут можна скуштувати зупу по-бердичівськи, гефільте-фіш по-львівськи, журек за переписом Пані Стефи, телятину з фуа-гра, лемонсоль, смажену у спеціях, сирник львівський, та зрозуміло, фірмові наливки та настоянки, яких у закладі налічується вже понад сотні. Ресторація має власного наливкаря – Юрія Підвірного – який пропрацьовує старовинні рецепти наливок та настоянок та створює нові.

Завітавши до ресторації Бачевських, ви ніби переноситися в минуле, де можете сповна відчути затишок і дух Львова початку 20 ст. Неймовірний інтре’єр, характерна ненав’язлива музика, зручні крісла, ажурні скатертини та багато інших особливих деталей справляють надзвичайне враження.

Снідай як Львів’янин.

Безлімітний сніданок у Ресторації Бачевських. Щодня, з 8:00 до 11:00. Ласкаво просимо! Місце за старовинним роялем у ресторації Бачевських ніколи не пустує, адже хороша музика є візитівкою, зокрема і наших сніданків.
Кажуть, добра мелодія пасує нашим стравам, а коли вона ще й зіркова, то емоції та враження від ранкової трапези множаться вдвічі.
Запрошуємо до Львова!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *