РЕБЕРНЯ

Ребра і до ребер.

На території першого збройового заводу Львова, побудованого в середині п’ятнадцятого століття, знаходиться ресторан-музей «Під Арсеналом». Вишуканий інтер’єр закладу в стилі старовинного європейського замку доповнює унікальна колекція середньовічної історичної зброї та репліки. Меню включає традиційні страви європейської, італійської та української кухонь. Особливістю приготування страв в «Арсеналі» є використання виключно натуральних свіжих продуктів локального походження. В алкогольній карті представлений величезний асортимент колекційних вин з різних куточків світу, а також колекція солодового віскі.

А щоб вони були правдивими, вони розробили спеціальні мангали (єдині у своєму роді), що дозволяють готувати на відкритому вогні, аби ребра виходили зі скоринкою та присмаком диму.

Рецепт ребер вони випробовували аж три роки.

Реберня – демократичний заклад, тому тут не має посуду та всі їдять руками (ну, й так, зрештою, смачніше). І, певна річ, до них вхід без краваток. Але якби хто хотів, щоб галстука йому прилюдно втяли й він поповнив нашу колекцію – то чому нє?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *