Компанія «Calypso Tour Ua» – працює на ринку туристичних послуг з 2017р., як  український багатопрофільний туристичний оператор. За цей час ми відкрили п’ять офісів в Україні: у Києві, Львові, Ужгороді, Одесі та Харкові.

Наша компанія пропонує для гостей широкий спектр  туристичних послуг, а саме: організація трансферу, послуги розміщення та харчування, екскурсійні програми.  Профіль туроператора – високоякісне обслуговування іноземних гостей на території України, а також організація неперевершеного відпочинку за кордоном.

Представники туроператора також надають послуги з організації елітного відпочинку в Туреччині та Україні: підбір готелів преміум класу, трансферні послуги, індивідуальні екскурсійні програми, а також оренда вілл та яхт. Співробітники Calypso Tour Ua мають великий досвід роботи з найбільш вибагливими клієнтами і великі зв’язки в сфері туризму.

Ми надаємо своїм гостям кращі пропозиції елітного відпочинку, ексклюзивні VIP тури, індивідуальний підхід і винятковий сервіс. Компанія готова втілювати у вашу подорож будь-які побажання. Завдяки Calypso Tour Ua ваш відпочинок стане періодом райських вражень, де кожна деталь буде вишуканою.

Туристичний оператор Green Town Travel є офіційною приймаючою стороною Calypso Tour Ua на території Туреччини, разом з яким ми відкриваємо наступне покоління тревел сервісу.

Ми працюємо на партнерських засадах з провідними туроператорами, готелями та компаніями:

  • в Україні: “Kumpel’ Group”, “Kumpel Tour”, “Comfort Trans”, “Rixos Prykarpattia”, “Bukovel Hotel» “Citadel Inn Hotel”, “Bank Hotel”, “Reikartz Hotel Group” “Leopolis Hotel”,  “Astoria Hotel”, “Chopin Hotel”, “Premier Dnister Hotel”, “Nota Bene Hotel & Teracce”, “Kavalier Boutique Hotel”, “Готельний комплекс Taurus”,  “!FEST hotel”; 
  • в Туреччині: “Green Town Travel”, “Kilit Hospitality Group”, “Jolly Tours”, “Peninsula Tours”,  “Pronto Tour”, “Tatil Sepeti”, “Join Up”, “Coral Travel”, “Kilit Global”, “Odeon Tours”, “Pienti Travel”;  
  • в ОАЕ: “Discovery Dream Tours”
  • авіакомпанії: “Turkish Airlines”, “Pegasus Airlines”, “МАУ” (UIA), “SkyUp Airlines”, “Windrose Airlanes”;
  • страхові компанії: “PZU”, “Княжа Life”.

НАША КОМАНДА

Еркан Чавуш

CEO & Co-founder

Руслана Жовтані

Head of international training department

Валерій Болкун

Manager

Олена Філь

Manager

Оксана Білгіт

Head of Sales Department