ПОДОРОЖ ДО ІНДІЙСЬКОГО ОКЕАНУ

Поїздка до Індійського океану – це не тільки відпочинок на пляжі, а й калейдоскоп незабутніх вражень, пов’язаних зі знайомства із загадковістю культури і самобутністю історії Еміратів під час екскурсії.

Якщо ви мріяли про таємничий світ Індійськго океану – ця мрія може стати реальністю на оксамитовому пляжі Фуджейри, куди ви поїдете крізь пейзажі пустелі, які чергуються з красивими рядами гір Хаджар і Дібб. Поїздка до океану – прекрасна можливість побачити емірати не як держава хмарочосів, торгових центрів і розкішних готелів, а як цікаву країну, яка дивовижна і різноманітнітна. Під час цієї поїздки ви вирушите підкорювати східне узбережжя Еміратів, що омивається водами Індійської океану. Всього більше двох годин на дорозі з Дубаї, і ось ви вже в еміраті Фуджейра.

Під час туру ви покупаєтесь в Оманській затоці, позасмагаєте на піску, пройдете по старовинних арабських базарах. Крім того, вас чекає смачний і ситний обід. Дорога в це чудове місце принесе масу задоволення. Адже не дарма вважається, що трасса Шарджа – Дайдо – Масафі є дуже захоплюючою – колоритні пейзажи за вікном, гори і зелень, не залишать байдужими. Для любителів різноманітних коврів, виконаних у національному стилі (в тому числі і ручної роботи) передбачена зупинка на килимовій фабриці, де ви зможете шукати виріб на будь-який смак і гаманець.

Під час подорожі є відмінна можливість придбати екзотичні фрукти по вигідним цінами.

  • Тривалість: повний день.
  • Включено у вартість: російськомовний гід, обід і напої, рушники.
  • Взяти з собою: копія паспорти, страховий поліс, зручна взуття, головні убори, купальні засоби, сонцезахисні окуляри і крем, фотокамера, гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *