ПІДЙОМ НА ОГЛЯДОВИЙ МАЙДАНЧИК BURJ KHALIFA

Доторкнутися до хмар – це давно вже не епізод з фантастичного сну, а цілком здійсненна мрія. Втілити її в життя можна, відвідавши екскурсію на вежу Бурж Халіфа. Це найвища будівля в світі – 828 метрів над землею, 163 поверхи. Ви зможете помилуватися на весь Дубай, порт з розкішними кораблями, знамениті танцюючі фонтани, рукотворні Пальмові острови, архіпелаг Світ, найбільший аеропорт і навіть на сусідні емірати!

Архітектор хмарочоса Едріан Сміт при створенні цього унікального будинку надихнувся квіткою пустелі з тонкими пелюстками – Панкраціо. І ось, його гігантська диво-квітка пустелі, хмарочос Бурж Халіфа, побив 16 світових рекордів. А Ви знали, що тут знаходиться найбільший висотний басейн на 76 поверсі і на 144 – найвисотніший нічний клуб? А над усім цим розташована стаціонарна мечеть на 158 поверсі!

На висоті 555 метрів тут розташовується неймовірна оглядовий майданчик, який збирає відвідувачів з усієї планети. Піднятися на неї Ви зможете за допомогою  швидкісного ліфта в світі. Оглядовий майданчик знаходиться на 148 поверсі, тут же Ви зможете не тільки насолодитися вражаючим виглядом, а й відпочити в шикарній лаундж-зоні і дізнатися багато нового в інтерактивній кімнаті. Ще два оглядові майданчики знаходяться на 124 та 125 поверхах, куди Ви зможете піднятися менше ніж за хвилину! Для гостей пропонується унікальна можливість огляду міста на 360 °. Важливо відзначити, що деякі зони оглядового майданчика розташовуються під відкритим небом, що дарує приголомшливе відчуття польоту! Ми будемо щасливі надати Вам екскурсії на 124 і 148 поверхи. Ці оглядові майданчики залишать просто чудові спогади! А також Вам вдасться зробити нереально красиві фотографії, які підірвуть Ваші соціальні мережі і будуть зберігати теплі спогади про Ваш відпочинок!

  • Взяти з собою: паспорт, страховий поліс, фотокамера, гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *