Пенсійні програми

Кожна людина протягом усього свого свідомого життя працює, заробляючи кошти, що так необхідні для забезпечення її повсякденних проблем. І, на жаль, в молодому віці мало хто з людей замислюється над тим, що колись вони втратять можливість працювати просто через фізіологічні процеси старіння.

Пенсійні програми страхування допоможуть заощадити достатньо коштів, щоб при виході на пенсію не змінювати звичний рівень життя: купувати улюблені продукти, відвідувати театри, виїздити на відпочинок, отримувати належне лікування.
Про забезпечену старість варто турбуватися заздалегідь! 

Програма «Рантьє 10»

Програма страхування «РАНТЬЄ 10» є програмою довічного страхування, яка може стати запорукою стабільного та гідного життя у похилому віці.

Власник цієї програми при досягненні визначеного договором страхування віку (зазвичай, пенсійного) гарантовано одержуватиме від Страхової компанії додаткове грошове забезпечення у вигляді регулярних страхових виплат, і з цього моменту така адресна матеріальна підтримка надходитиме впродовж усього його життя.
Завдяки програмі «РАНТЬЄ 10» можна вирішити найскладнішу та найболючішу проблему «життя на схилі віку», що, незалежно від того, хочемо ми цього чи ні, рано чи пізно торкнеться кожного з нас. Регулярні страхові виплати понад державну соціальну пенсію – можливість підтримувати звичний рівень життя, не відмовляти собі у речах, які були доступними під час трудової діяльності, отримувати якісне медичне обслуговування, та, врешті-решт, не стати тягарем для власних дітей.
Не відкладайте на потім вирішення цього питання: прийміть зараз рішення (виходячи із своїх сьогоднішніх матеріальних можливостей) заощаджувати кошти для забезпечення щасливої та гідної старості!!!
 

Умови страхування за програмою «Рантьє 10»

Страхувальник – дієздатна фізична особа, юридична особа.

Застрахована особа – фізична особа віком:

на дату початку дії договору страхування
від 18 років до 64 років включно;
на дату закінчення строку дії договору страхування
65 років.

Страхувальник-фізична особа та застрахована особа можуть бути як однією особою, так і різними особами.

Страховий випадок:

  1. смерть застрахованої особи з будь-якої причини, яка настала:
    • у періоді накопичення (період між початком дії програми та першою страховою виплатою з числа довічних страхових виплат (ануїтету));
    • протягом гарантованого періоду виплат. Гарантований період виплат – перші 10 (десять) років з дня досягнення застрахованою особою віку, визначеного програмою;
  2. досягнення застрахованою особою віку, який визначено у програмі, з подальшою довічною виплатою ануїтету.

Розмір страхових виплат:

  • У разі досягнення визначеного програмою віку страхова виплата здійснюється у розмірі 100% річного ануїтету, з періодичністю – щомісячно або щоквартально, або два рази на рік, або щорічно + ДІД.
  • У разі смерті застрахованої особи у періоді накопичення, вигодонабувачам або спадкоємцям здійснюється виплата у розмірі математичних резервів, сформованих за даною програмою.
  • У разі смерті застрахованої особи протягом гарантованого періоду виплат вигодонабувачам або спадкоємцям виплата здійснюється або одноразово в розмірі недоотриманих ануїтетів, або з періодичністю та у розмірі ануїтетів, зазначених у програмі, з дня смерті і до закінчення гарантованого періоду виплат.

Страхові виплати збільшуються на розмір додаткового інвестиційного доходу (ДІД), отриманого від розміщення коштів резервів зі страхування життя за цією програмою страхування.

Вигодонабувачі призначаються страхувальником за погодженням із застрахованою особою.

Строк дії договору страхування на умовах програми «Рантьє 10» – довічно.

Територія дії – договір діє на території усіх країн світу 24 години на добу.

Валюта страхування – національна валюта України – гривня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *