Оглядова екскурсія по Львову

Історичні пам’ятки Львова розташовані не тільки навколо площі Ринок, а й далеко за її межами. Під час подорожі на комфортабельному автобусі, у вас буде можливість оглянути такі шедеври минулого як:

Греко-католицька митрополія Св. Юрія. Це яскравий зразок національного бароко, побудований видатним архітектором 18 століття Бернардом Меретином на одному з найвищих міських пагорбів.

Личаківський цвинтар – один з найкрасивіших некрополів Східної Європи, прекрасний парк, де час і вічність завмерли в тисячах чудових скульптур. Але хто ж сказав, що цвинтар це виключно сумне місце? З нашим гідом ви побачите його абсолютно в іншому світлі (зупинка з виходом).

Високий замок – це найвища гора Львова. З оглядового майданчика при будь-якій погоді вам відкриється чудова панорама міста. Чудовий парк і руїни оборонного замку зроблять підйом на пагорб цікавим і захоплюючим (зупинка з виходом). Оглядово ми побачимо також будівля колишнього парламенту Галичини, велична будова Політехнічного університету, розкішне Шляхетське казино, район улюбленого львів’янами місця відпочинку Стрийський парк, престижні райони міста і безліч інших примітних місць і об’єктів.

На прохання замовника місця виходу з автобуса можуть бути змінені, наприклад, Музей народної архітектури і побуту, Музей історії Львівської пивоваріння, Будинок вчених і інші цікаві локації нашого міста.

Тривалість: 3 години

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *