Об’єднані Арабські Емірати – одна з унікальних арабських країн, сучасна, багата, розвинена, держава аравійського півострова. Якихось 50 років на цій території була лише пустеля. Об’єднані Арабські Емірати є дуже незвичайною державою. Посеред безкрайньої пустелі і практично непридатних для землеробства земель – розкинувся розкішний оазис і квітучі міста.

ОАЕ – країна респектабельного відпочинку. Продумана до дрібниць туристична інфраструктура дозволяє зробити проведення часу тут бездоганним. Найчистіші пляжі Перської затоки, неймовірні водні атракціони, скачки, верблюжі перегони, гольф, підводне полювання, дайвінг, тематичні парки, величезні торгові центри, піщані дюни і неймовірні оазиси в пустелі – ось що приваблює туристів в цій неймовірній країні сучасної східної екзотики.

На ринку ОАЕ ми працюємо спільно з нашими партнерами “Discovery Dream Tours”, які за десятки років успішної роботи відкрили і розробили безліч ділових і екскурсійних маршрутів в ОАЕ. Працюючи з перевіреними туроператорами і надійними страховими компаніями, ми можемо гарантувати вам комфорт і безпеку.

ПОСЛУГИ ЯКІ МИ НАДАЄМО В ОАЕ

1. ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЕКСКУРСІЇ ПО НАЙВІДОМІЙШИХ МІСЦЯХ ОАЕ.

2. КОМФОРТАБЕЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ БУДЬ ЯКОГО КЛАСУ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ПО КРАЇНІ, ПРОКАТ ЕЛІТНИХ АВТОМОБІЛІВ ТА ЯХТ, ЗУСТРІЧ В АЕРОПОРТУ ТА ТРАНСФЕРИ.

3. ПРОЖИВАННЯ В ЦЕНТРІ ДУБАЇ, АБО НА БЕРЕЗІ ЗАТОКИ В БЮДЖЕТНИХ ТА ЕЛІТНИХ АПАРТАМЕНТАХ АБО ГОТЕЛЯХ.

4. ОРЕНДА НЕРУХОМОСТІ В ДУБАЇ.

5. ОРГАНІЗАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ В ДУБАЇ.

6. ШОПІНГ В ДУБАЇ.

ТОП 10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО КРАЇНУ

1. Емірати – одна з найзаможніших країн світу є, на 10 мільйонів населення 60 тисяч доларових мільйонерів.

2. На території ОАЕ – 7 еміратів, 7 – шейхів і 7 різних законів: Дубай, Шарджа, Рас-аль-Хайма, Абу-Дабі, Аджман, Фуджейра, Умм-ель-Кувейн. Найстрогійший по законах емірат – Шарджа.

3. Влада надає переконливу допомога корінному населенню: при народженні дітей виплачують 50 тисяч доларів, молодятам дарують 20 тисяч доларів і житлове помешкання.

4. Найкращий час для відпочинку – з жовтня по травень. Тут дуже комфортна температура,  чисте море без хвиль і м’яке сонце. Увечері прохолодно, беріть з собою кофти.

5. З недавнього часу на паспортному контролю в аеропорті, службовцям заборонено розмовляти з туристами, для цього є спеціальна людина.

6. В еміратах найбільший низький рівень злочинності через дуже суворі законів, да і рівень життя не зваблює на злочини, а ще відсутність алкоголю породжує адекватну поведінку. Машини не замикають, крадіїв немає.

7. Чоловіки ходять у білому, жінки в чорному. Які вони гарні, дорогі тканини, безліч прикрас, ідеально чистий одяг.

8. Чоловікам заборонено носити золото, дозволено мати до 4-х дружин, але мати мати багато дружин в еміратах поступово стає рідкісним явищем.

9. Коли приїдете в Дубаї, на багатьох будинках побачите надпис Еmaar – це назва державної будівельної компанії шейха ДубаЇ – Мохаммеда, він назвав її іменем свого улюбленого верблюда. На всьому, що вони будують, пишуть цей напис.

10. Тут блокують Whatsapp і Skype дзвінки, можна тільки переписуватись або спілкуватися голосовими повідомленнями, а також діє заборону на жовту пресу.