NG Phaselis Bay

Відкрийте для себе красу готелю NG Phaselis Bay

NG Phaselis Bay – це нове місце для вашого відпочинку в Кемері в Анталії, де Ви зможете відчути свою унікальність.

Готель NG Phaselis Bay, спроектований в концепції “Lifestyle Resort”, в рамках якої ви зможете провести приголомшливий сімейний відпочинок з унікальними привілеями, які збагатять ваше життя новими приємними враженнями. У NG Phaselis Bay, де поєднуються м’який свіже повітря, чарівні бухти, пляжі з дрібним піском і зелень лісів, ви будете починати кожен новий день з глотка найчистішого лісового повітря і запаху моря. Ви відчуєте себе ще більш особливим з привілеями, які підвищать якість вашого життя, і при цьому дозволять вам не відмовлятися від таких своїх повсякденних звичок, як спорт і здорове харчування.

Готель NG Phaselis Bay зачаровує морем, природою і спокійною атмосферою, і готується відкрити свої двері на середземноморському узбережжі, прагне подарувати гостям незабутні враження, пропонуючи особливі варіанти розміщення, дизайн номерів нового покоління, а також шикарну природу і чарівну синяву Середземного моря. Готель NG Phaselis Bay, спеціальні вілли і сьюти якого подарують вам розкішний відпочинок, вирізняється своєю архітектурою, яка гармонує з природою. Чарівний світ готелю NG Phaselis Bay, де усі послуги спрямовані на підтримку комфорту гостей на вищому рівні, огорне вас з перших кроків і подарує незабутні враження. Номери, сьюти і вілли різних категорій піднесуть ступінь вашого комфорту на вершину, а під час всього відпочинку вас буде супроводжувати нескінченна синява Середземного моря.

Вас чекають привілеї ресторанів а-ля карт, де гостям пропонується широкий асортимент напоїв оригінальних марок, а страви готуються заслуженими кухарями. Поряд з барами на будь-який смак і концепціями для будь-якого віку, а-ля карт ресторан Capella, який готується працювати цілодобового, подарує вам приємний відпочинок завдяки вишуканій сервіровці і подачі страв міжнародної кухні.

Наповніть кожен момент дня яскравими смаками …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *