Всі пропоновані нами мікроавтобуси для прокату умовно розділені за кількістю місць на дві групи: мікроавтобуси до 8 чоловік, які підійдуть для невеликих груп, які приїжджають на конференції і семінари; та мікроавтобуси до 21 чоловік — в основному використовуються для організації екскурсій, поїздок по Західній Україні і Карпатам, замках Львівщини і т.д.

У випадку, якщо ж Вам необхідна оренда більш місткого мікроавтобуса до 21 чол. як по Львову та Львівській області, так і для поїздки по Україні або в Європу — ми запропонуємо найоптимальніший варіант. Пропонуємо ознайомитися з найбільш популярними і затребуваними моделями нашого автопарку:

Досягати поставленої мети нам допомагає відповідальний підхід до своєї роботи. Надання послуги оренди мікроавтобусів — важлива діяльність, в першу чергу тому, що дорожній рух саме по собі становить небезпеку. Зниження ризику на дорогах багато в чому залежить від технічного стану автобусного парку. Ми пропонуємо кожному клієнтові тільки ті мікроавтобуси в оренду, які пройшли всі необхідні огляди, а значить, повністю безпечні на дорозі. Роблячи замовлення мікроавтобуса, клієнт отримує в своє розпорядження техніку, обслуговування та ремонт якої відбувається з застосуванням виключно якісних деталей і витратних матеріалів, що не може не позначитися на її надійності.