МАЗОХ КАФЕ

“Мазох-Cafe” – це концептуальний заклад, присвячений Леопольду фон Захер-Мазоху. Біля входу в кафе гостей зустрічає пам’ятник всесвітньо відомому письменнику. В інтер’єрі все оформлене в стилі творів автора: на стінах цитати з його оповідань, які пов’язують з мазохізмом, двері до ресторану виконані у вигляді замкової шпарини, всюди розставлені спорядження мазохістів. Офіціанти обслуговують відвідувачів в костюмах зі шкіри. У меню європейські та українські страви, в яких присутні афродизіаки. У барі гостей пригощають екстремальними авторськими коктейлями. При кафе працює сувенірна крамниця.

Тут зможеш поринути в атмосферу творів першого мазохіста світу, зустріти свою Володарку, а вже вона проведе тебе кулуарами Мазох-кафе, де буде і любов, і біль, і пристрасть, і трохи жорстокості, але яка пристрасть без того? Цю здибанку ти точно пам’ятатимеш ще довго. 

Певно, що після таких ранток пасувало би підкріпитися. Від  страв та коктейлів сам Леопольд, як нам вважається, був би у захваті. Бо ж важлива не тільки сама страва, але й  подача, а тут вона в кращих традиціях творів найбільшого романтика Галичини.

Творчість Мазоха не залишає байдужим, тому хочеться продовжувати її досліджувати і одного вечора в кафе точно буде мало. Тому, як забракне часу, а натхнення лишиться ще багато, ходи до Мазох-готелю (то лиш на поверх вище).

Тут атмосфера творів найвідомішого мазохіста світу оживає і ніби вже ти сам опинився у якомусь з його витворів, ніби сам стаєш Гуцульським Казановою і чуєш кроки своєї Володарки.

Вже стає спекотно, відчуваєш? Спекотно, гостро, літературно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *