Костюмований ексклюзив

Весела незвичайна екскурсія, яка обов’язково зробить колектив ще більш дружним. Ця подорож наповнене інформацією про цікаві та пікантних історіях з життя львів’ян. Кожен учасник групи отримає можливість особисто дізнатися про життя львів’ян у минулому і сьогодні. За 5 хв ми навчимо всю групу говорити на таємному львівський сленг, який називається «ґвара». І це лише початок. Під час знайомства з містом, ви «несподівано» зустрінете:

  • одягнену в стилізовану одяг «Кавову королеву». У приміщенні однієї з найколоритніших кав’ярень під час дегустації кави вона розповість про історію львівської кави. Ви дізнаєтеся як кава стало важливою частиною життя міста, а також: як воно потрапило до Львова; що входить в обов’язкові ритуали під час пиття кави у Львові. Кожному учаснику – маленький кавовий сувенір у подарунок
  • у Вірменському дворику учасників чекає «Середньовічний львівський міщанин». Цей відомий персонаж і його знайомі дами за 15 хв. навчать гостей вітатися, прощатися і навіть танцювати в середньовічному львівському стилі.
  • в самому містичному і красивому дворику львівської центру міста біля каплиці Боїмів відбудеться величне фаєр-шоу! Після завершення в Кафе 1 всі учасники отримують гаряче вино.

А ще ми Вам покажемо секретні знаки, які заховані в фресках Вірменського храму, підземний хід веде з Каплиці Боїмів, спеціальну лавку нічного сторожа і таємні ходи львівських хуліганів – батярів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *