КАЗКОВА ПАЛІТРА ДУБАЇ

Ця барвиста екскурсія починається з відвідування Dubai Miracle Garden, найбільшого і найдивовижнішого парку квітів у Дубаї. Цей квітковий оазис визнано найбільшим у світі! Загальна площа Dubai Miracle Garden складає 6,7 га. Тут зростає 45 видів різноманітних квітів. Багато рослин висаджені у вигляді фігур. Над ландшафтом парку працювали кращі дизайнери з Італії, Німеччині, Америки та інших країн. З їх допомогою були створені 800-метрова красива стіна з живих рослин і десятиметрова квіткова піраміда. В цьому унікальному квітковому парку Дубаї ростуте петунія, герань, календула і багато інших цінних рослини.

Ви відвідаєте найбільший закритий парк метеликів в Дубаї. Павільйони з метеликом з усіх куточків світу займають собою територію площею 1800 квадратних метрів. Ця дивовижна пам’ятка знаходиться під девятим куполом «Саду чудес», де зібралося більше 35 тисяч представників цих прекрасних комах різних видів і кольорів. Під час благоустрою місця для перебування метеликів творці парку намагалися наблизити умови існування комах максимально до природнх. Ви зануритися у казковий світ, наповнений красою.

Ярмарок під відкритим небом, який є одним із найбільш яскравих сезонних розваг на території оае. Територіально ярмарок Global Village представляє собою величезну територію, вздовж якої протікає штучна річка і на якій є безліч торгових павільйонів, що представляють різні країни світу. Кожен із таких павільйонів виконано у типовому національному стилі, характерному кожному з народу, де представники цих країн пропонують скуштувати страви національної кухні, демонструють національні танці і народні ремесла, а також продають різні сувеніри.

  • Тривалість: півдня.
  • Включено у вартість: трансфер, вхідні квитки.
  • За додаткову плату: обід і напої.
  • Взяти з собою: копія паспорта, страховий поліс, зручне взуття, головні убори, сонцезахисні окуляри, фотокамера, гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *