!FEST HOTEL

Готель “!FEST” розташований у Львові, за 700 метрів від церкви та монастиря Св. Онуфрія. До послуг гостей пришвидшена процедура реєстрації заїзду та виїзду, безпечні для алергіків номери, ресторан, бар і безкоштовний Wi-Fi на всій території помешкання. В усіх номерах є телевізор із плоским екраном і кабельними каналами, а також власна ванна кімната. Співробітники стійки реєстрації чергують цілодобово. У помешканні здійснюється обслуговування номерів. Гості можуть скористатися камерою зберігання багажу.

В усіх номерах готелю також є кондиціонер і шафа для одягу. Щоранку гостям готелю “!FEST” подають континентальний сніданок або сніданок “шведський стіл”.

При готелі “!FEST” працює бізнес-центр. Для відпочинку гостей облаштовано терасу.

Поруч із помешканням розміщені такі пам’ятки, як церква Святого Миколая, Вірменський собор Львова та палац вірменських архієпископів. Відстань від готелю “!FEST” до Міжнародного аеропорту Львова становить 8 км. За додаткову плату гостям надають трансфер з/до аеропорту.

Тут сняться сни. Коли ми говоримо про готель, за багатьма вторинними деталями – престижністю, кількістю зірок, вишуканістю ресторану і таким іншим, ми часто забуваємо те основне, ту функцію, що її мав би втілювати кожен готель: творити приємну невимушену атмосферу та розповідати історію. Бо саме готель – це певний перехідний портал між дорогою та місцем, в яке ти потрапляєш в часі. Це демократичний, сучасний готель. Він розповідає про наше місто, зокрема про те круте і цікаве, те справжнє, що було у Львові колись, і що зникло і залишилось лише образами на старих фото чи в пам’яті старих львів’ян. Це і Виставка крайова – найбільша в Європі промислова міжнародна виставка 1894 року, і старі львівські летовища та перші рейси, і «гіперлуп» 30-х років під назвою Люкс-Торпеда. То так і виходить, що наші гості можуть побачити це або в готелі, або уві сні. Або і там, і там. 🙂 Бо в нашому готелі сняться сни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *