!FEST HOTEL

Готель “!FEST” розташований у Львові, всього лиш 8 хв від церкви та монастиря Св. Онуфрія. Готель має сімейні номери, у яких є телевізор із плоским екраном і кабельними каналами, а також власна ванна кімната. Щоранку гостям готелю “!FEST” подають континентальний сніданок або сніданок “шведський стіл”.

Для відпочинку гостей облаштовано терасу.При готелі “!FEST” працює бізнес-центр, для тих, кому потрібно працювати у період відпочинку.

Поруч із помешканням розміщені такі пам’ятки, як церква Святого Миколая, Вірменський собор Львова та палац вірменських архієпископів. Відстань від готелю “!FEST” до Міжнародного аеропорту Львова становить 8 км. За додаткову плату гостям надають трансфер з/до аеропорту.

Коли ми говоримо про готель, за багатьма вторинними деталями – престижністю, кількістю зірок чи вишуканістю ресторану. Ми часто забуваємо те основне, ту функцію, що її мав би втілювати кожен готель: творити приємну невимушену атмосферу та розповідати історію. Бо саме готель – це певний перехідний портал між дорогою та місцем, в яке ти потрапляєш в часі. Це демократичний, сучасний готель. Він розповідає про наше місто, зокрема про те круте і цікаве, те справжнє, що було у Львові колись, і що зникло і залишилось лише образами на старих фото чи в пам’яті старих львів’ян. Це і Виставка крайова – найбільша в Європі промислова міжнародна виставка 1894 року, і старі львівські летовища та перші рейси, і «гіперлуп» 30-х років під назвою Люкс-Торпеда. То так і виходить, що наші гості можуть побачити це або в готелі, або уві сні. Або і там, і там. Бо в нашому готелі сняться сни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *