ЕКСПРЕС! ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО АБУ-ДАБІ

Преміальний мікроавтобус Mercedes-Benz представницького класу. Незрівнянний дизайн і високий рівень комфорту буде забезпечено вам протягом всього дня!

Одним із пунктів відвідувань буде етнографічне село – дивовижний музей сходу під відкритим небом. Heritage village – одна з центральних історико-культурних пам’яток, де показане життя корінного населення ОАЕ, до виявлення тут нафти. Ви проїде по набережній Корніш, яка є одним із найбільш популярних місць в Абу-Дабі. Серед місцевих жителів ця неймовірно красие місце з мальовничими вулицями, що озеленюють, яка простягається вздовж морського узбережжя на 10 км.

Qasr Al Watan – палац нації. Qasr Al Watan – нова, унікальна і вражаюча визначна пам’ятка на Близькому Сході. Його також називають президентським палацом, так як тут знаходяться офіційні офіси президента, віце-президента і принца-наступника Абу-Дабі. Палац, наповнення знаннями, пропонує світу перше в своєму роді  розуміння арабської спадщини і керівних принципів, які сформовані історію ОАЕ.  Вам відкриється унікальна можливість помилуватися величним палацом, оздоблення інтер’єру якого вражає розкішшю і пишністю традиційного арабського стилю.

Emirates Рalace – казковий палац-готель, побудований у кращих традиціях східної архітектури, вражає уяву своєї арабськюї розкішшю. Тут ви опинитеся в дивовижному оазисі з пишними садами і каскадними басейнами, в яких розкинувся палац, які відтворюють численні колірні нюанси пісків аравійської пустелі. Помпезні інтер’єри Emirates Palace прикрашають квіткова мозаїка і сусального золота. Тут ви поринете в східну казку і спробуєте унікальну “каву з золотом” camelchino – капучино, приготовлену з верблюжого молока і посипану сусальним золотом! Безсумнівно у вас будуть незабутні спогади і враження про цей шикарний “золотий” палац!

  • Тривалість: повний день.
  • Включено вартість: Палац Нації, кава з сусальним золотом в готелі Emirates Рalace.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *