EDEM RESORT MEDICAL & SPA

Насолодіться обслуговуванням світового рівня у помешканні Edem Resort Medical & SPA.

Кожне місце на Землі, як і кожен з нас, має свою долю, місію, призначення. Готельний палацово-парковий комплекс Edem Resort Medical & SPA – унікальне місце сили, що протягом багатьох століть приваблює людей своєю енергетикою та цілющими властивостями.

Заповітне місце Сили поблизу Львова, що відкриває себе і ділиться безцінними скарбами первозданної природи з людьми, які цінують свій час. Розташований біля стародавнього Львова, на березі кришталево чистого озера, Edem Resort Medical & SPA, – частинка раю на землі! Об’єднуючи п’ятизірковий готель, Медичний центр відновлення здоров’я, SPA центр, 50 кришталевих джерел, що наповнюють озеро Молодості, Арт-простір, ландшафтний парк скульптури, перший в Західній Україні гольф-клуб, виноградники та сад і город, власні конюшні та мисливські угіддя, Edem Resort нагадує справжню країну, потрапивши в яку, повністю абстрагуєшся від зовнішнього світу, міської метушні, знаходиш бажану гармонію. Це відчуваєш одразу… Щойно перетинаєш кордон між звичайним світом і дивовижною Країною Edem, усе якось змінюється. Несподівано, непомітно, але кардинально. З’являється інший настрій, інші емоції, навіть інші думки та спогади. Країна Edem – місце сили, волі, наснаги, релаксу та очищення.

Усі вишукані номери готелю Edem оформлені в нейтральних тонах, налічують телевізор з плоским екраном і ванну кімнату з феном.

У ресторані готелю “Едем”, який обставлений білими і коричневими меблями, подають страви української та європейської кухні. Гості можуть повечеряти на відкритій терасі з видом на озеро.

У Edem Resort Medical & SPA відчуваєш, як енергія наповнює розум, тіло та душу ! Минають роки, комплекс розширюється, удосконалюється, змінюється. Зараз один з найкращих курортів Європи Edem Resort Medical & SPA переріс у справжню країну зі своїми традиціями та кордонами. Отримавши заповітну візу Країни Edem, зможеш скористатися усіма бонусами і привілеями, які доступні її резидентам. Для тебе відкриваються ворота Раю, де тіло і душа зливаються воєдино, наповнюючи тебе здоров’ям та натхненням!

Зробіть собі подарунок – Ви варті відпочинку у раю. Кращий заміський комплекс під Львовом чекає Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *