
Готель “Дністер Прем’єр” розташований за 3 км від Львівського залізничного вокзалу. Відстань до аеропорту міста складає 6 км.
Premier Hotel Dnister – найгостинніший у Львові з неймовірною панорамою Старого міста, що відкривається з його вікон.
Вдало розташувавшись на пагорбі навпроти мальовничого парку, готель знаходиться всього за декілька кроків від Старого Міста, яке внесено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також від найвизначніших архітектурних пам’яток Львова.
Нещодавно номери готелю було повністю відреставровано: зараз це зовсім новий інтер’єр, в якому поєднались модернізм та класика, продумана система освітлення та клімат-контролю, а також неймовірний вид з вікон.
В усіх номерах і люксах готелю “Дністер Прем’єр” надається бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi), телевізор із супутниковим телебаченням та кондиціонер. Палити в помешканнях заборонено.
Сніданок “шведський стіл” подають на літній терасі або в приміщенні ресторану “Дністер”, який спеціалізується на стравах української та європейської кухонь.
Із розміщеного на 10 поверсі бару “Панорама” відкривається вражаючий вид.
У Premier Hotel Dnister ми зберігаємо теплу атмосферу та гостинність Львова – музею під відкритим небом!
Якщо ж Ви завітаєте з дітьми – ласкаво просимо у Premier Kids Club. Маленького гостя готелю чекає особлива реєстрація, подарунок, спеціальне дитяче меню в ресторані та інші сюрпризи.