Для тих, хто їде за кордон

Збираєтесь у відпустку, відрядження чи на навчання в іншу країну? Саме час придбати страховий поліс «Подорожуючих за кордон». З полісом Ви можете бути впевнені, що несподівана хвороба чи травма не зіпсують Ваше перебування за кордоном. Страховий поліс гарантує отримання необхідної допомоги 24 години на добу в будь-якому куточку світу.

Не важливо, з якою метою ви відправляєтеся в іншу країну – медична страховка для виїжджаючих за кордон – це обов’язковий атрибут мандрівника. Стандартний поліс, який зазвичай входить в туристичну путівку, включає в себе лише базові ризики і не забезпечує повну безпеку. Поліс, який пропонує вам компанія, гарантує максимальний захист, адже ви, купуючи його, зможете вибрати все ті ризики, які будуть найбільш актуальні, відштовхуючись від мети візиту за кордон, від країни, в яку вирушаєте.

Страхування виїжджаючих за кордон: його види

Ми пропонуємо вам оформити той вид страхування, який найбільш підходить під мету вашого візиту в іншу країну:

Для туристів

  • Поліс для туристів, який має кілька підвидів. Це дозволить вибрати оптимальний набір опцій, починаючи від включення в страховку стоматологічної допомоги і закінчуючи компенсацією затримки або скасування авіарейсу.

Для спортсменів

  • Від’їжджаючи на спортивні змагання, придбайте особливий страховий поліс, що буде враховувати вашу спортивну діяльність та допоможе уникнути медичних витрат у разі травмування чи захворювання. Цілодобовий сервісний центр швидко та якісно організує надання медичної допомоги. Поліс для спортсменів, який компенсує всі витрати в разі травми або захворювання, дозволить швидко організувати отримання медичної допомоги.

Для тих, хто вирушає працювати за кордон або їде у відрядження

  • Якщо Ви направляєтесь у відрядження, страховий поліс допоможе Вам відчувати себе впевнено у будь-якій країні. Захист від непередбачених медичних витрат, а також інші опції, залежно від підвиду поліса (стандарт, еліт, бізнес).

Медичне страхування студентів за кордоном

  • Навчання за кордоном може тривати кілька тижнів чи років, протягом яких Ви знаходитесь далеко від дому. Завдяки цій програмі ми, наче Ваші батьки, будемо опікуватися Вашим здоров’ям. Навчайтесь без турбот!  Унікальна пропозиція від лідера на ринку туристичного страхування – страхова програма “Студент”. Це поліс, який забезпечить дитині безтурботне навчання і впевненість у своїй безпеці, як би далеко від будинку він не був. Включає в себе як медичну, так і правову допомогу. Це комплексний страховий захист для студентів, що навчаються за кордоном.

Ми забезпечуємо надійне страхування туристів за кордоном, в яку б країну і з якою б метою ви туди не відправлялися.

Одночасно з договором туристичного страхування Ви можете укласти договір страхування майна на період подорожі «Безпечна подорож». Вартість страхування майна – 50 грн.

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *