Deniz 61

Gulet Deniz 61 одна з кращих розкішних яхт для оренди в Туреччині.
Deniz 61 спеціально розроблена, щоб запропонувати елітним гостям розслаблюючу і розважальну атмосферу, тим самим додаючи їм задоволення від відпустки на яхті. Ви можете легко орендувати цю яхту у нас і відправитися в незабутній круїз.
Deniz 61 – це високоякісна Gulet довжиною, 24 метрів. До послуг гостей сучасні та просторі каюти, спеціально спроектовані з холом і палубою. Вона вміщує 10 гостей в 1 майстер каютою, 2 двомісними (з одним ліжком), 2 тримісні в кожній з яких є власний душ і туалет. Вся яхта, включаючи каюти, оснащена кондиціонерами.
У вашому розпорядженні повністю обладнана кухня, крита і відкрита обідня зона, а також вітальня з кондиціонером. У салоні та в усіх каютах є телевізор, DVD і музичний центр. Також є велика сонячна палуба з достатньою кількістю килимків для засмаги.
Deniz 61 Gulet не тільки пропонує високоякісну планування і меблі, але також пропонує розкішний сервіс з високопрофесійним екіпажем з 4 осіб, включаючи працівників з величезним досвідом. Цей екіпаж складається з капітана, кухарів, матроса, а також обслуговуючого персоналу. У них є житлові приміщення окремо від пасажирів. Екіпаж прагне задовольнити всі ваші потреби такі як: організація повсякденної діяльності на човні, прибирання, загальне обслуговування, харчування та напої, а також безпеку. Безпека і комфорт наших гостей є абсолютним пріоритетом, і екіпаж спеціально навчений для цього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *