День Святого Валентина

Львів – одне з найкрасивіших міст України!

Місто, де відбуваються чудеса!

Місто, в якому варто закохатися одне в одного заново

1 день – 14.02.

Прибуття до Львова. Трансфер в готель / апартаменти (на Ваш вибір)

Пішохідна екскурсія «Місто почуттів»: вам розкажуть про незабутні історії кохання старого Львова … Історіях, які змінили місто і його жителів. Ви дізнаєтеся фірмові рецепти «львівської романтики»: чому у Львові закохані цілуються на п’ять хвилин довше? Чим займалися таємничі «фондансерки»? Як у Львові шукали наречених? Яка страшна історія кохання, завдяки письменникові Леопольду фон Захеру-Мазоху, перетворилася в хвороба? Вам відкриється таємниця любові художника Артура Гродгера і Ванди Моне, короля Владислава і красуні Ядвішкі. З тими, хто не боїться, відвідаємо таємничий пам’ятник відьми, захований в підземеллях Старої Аптеки. А ще Ви зможете спробувати декілька сортів львівського шоколаду на справжній шоколадній фабриці або в одній із затишних львівських цукерень (кондитерських). Під час романтичної прогулянки ви побачите пам’ятки, занесені в список ЮНЕСКО: каплицю Боїмів, Римо-католицький собор, Вірменську церкву; ми пройдемося по кварталам середньовічного міста, а також відвідаємо Львівський Оперний театр.

Відвідування ринку народних промислів «Вернісаж», на якому кожен зможе вибрати для себе частинку Львова на пам’ять про цю подорож.

А далі … ну як же без романтичної вечері? Один з ресторанів, який знаходиться в самому серці Львова, подарує Вам трапезу при свічках під акомпанемент старовинного рояля або під джазові ритми саксофону …. Це може стати найромантичнішим моментом, який залишить чудове спогад про Ваших «медових днях» у Львові! Адже Львів – це місто, в якому можна, навіть серед натовпу, усамітнитися в вирі любові!

Підготовка до романтичного вечора. Вечеря для двох. (Опл.дополнітельно)

2 день – 15.02.

Сніданок. Звільнення номерів.

09:00 – візит в кав’ярню ФРЕСКА. Коли то це був одна з найкращих готелів Львова. Місце зустрічей поважних городян і завзятих Кавоманія. Сьогодні ми пробуємо тут автентичний шоколад ручної роботи, запашна кава і насолоджуємося старими фресками і цікавими легендами.

Подорож по австрійському Львову: знайомство з архітектурою, з життям відомих львів’ян (художників, письменників, учених); огляд Будинку вчених, який у фільмі «Три мушкетери» перевтілився в Палац кардинала де Рішельє, огляд найстаріших навчальних закладів (Львівський національний університет ім. І.Франка – на початку 17 ст. він був побудований як Галицький сейм, Національний університет «Львівська політехніка» ). Знайомство з найяскравішими сенсаційними прикрасами Львова – пасаж Генріка Міколяша, пасаж Гаусмана, пасаж Грюнера, пасаж Феллер і т.д.

11:30 Зустріч з головним львівським батяром – Льоля Жебредховскім. Знайомство з субкультурою львівських батярів. Самі хмільні пивні історії міста. Участь в найсмішнішій батярської традиції.

14:00 Екскурсія в ресторан-пивоварню «Кумпель». Знайомство з технологією пивоваріння та нагородження «Півоуполномоченим» сертифікатом. Обід + екскурс по Галицької кухні.

Вільний час.

Трансфер в готель / аеропорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *