Craft & Kumpel’

Craft & Kumpel’ Rynok – портал у світ крафтового пива та гастрономічної культури.

За форматом Craft&Kumpel’ Rynok – це «пивне ательє», що знаходиться на площі Ринок.  «Яке спеціалізується на крафтовому та класичному пиві власного виробництва, пивних коктейлях і спеціально підібраних до них стравах. Головна особливість у тому, що наших гостей зустрічають і пригощають пивні майстри та гастроспеціалісти», – розповідають у Craft&Kumpel’. Заклад має велику барну стійку для дегустацій та чотири просторі зали. У Craft&Kumpel’ представлені 14 видів кумпелевого пива. Це – живе, нефільтроване, непастеризоване пиво, яке вариться на двох власних мініпивоварнях Kumpel’ Group за авторськими рецептурами від головного пивовара Тараса Фалика. Є «Світле галицьке», «Пшеничне», два елі – «Золотий» і «Бронзовий» та 10 видів крафтового пива. Доповнює це меню карта пивних коктейлів. До пива можна замовити страви галицької «авантурної» кухні, яка була популярна у Львові на межі ХІХ-ХХ століть: канапки, сирні боли, грісіні з пастрамі, дуети супів та паштетів. Запрошуємо до Craft&Kumpel’.

Пивне ательє Craft&Kumpel’ Rynok – це не лише авантурна кухня та добре пиво, а й запальні вечірки, гастро-вечори, дегустації, музика від DJ та авторські коктейлі від знаних барменів.

Пивне Ательє Craft & Kumpel’ — Futura Hub у Львові в новому сучасному арт-просторі Future HUB запрошує пізнати новий кулінарний досвід авантурної кухні та насолодитися крафтовим і класичним пивом власного виробництва.

Тут Ви можете втілити в життя головне гасло закладу «Руками – смачніше!», якщо в дитинстві дорослі цього не дозволяли! А тут дозволяють і навіть заохочують, адже завдяки спеціальній подачі у вигляді оригінальних сетів – авантурок, страви можна розділити на компанію і скуштувати все, що заманеться руками, окрім зупок.

Чому саме авантурна кухня домінує в Craft & Kumpel’ – Futura Hub? Бо це поєднання гастрономічного досвіду галицьких господинь, які вміли приготувати швидкі перекуски з того, що було під рукою, для неочікуваних гостей та ще й неабияк їх здивувати подачею, бажання йти в ногу зі світовими трендами (fingerfood та food pairing) та розвивати пивну культуру у Львові.

До слова, про пиво. Тут не просто подають його до столу, а й дають можливість пізнати його сповна, адже  Пивні Майстри, які добре знаються на особливостях пивоваріння та поєднанні пива з авантурками, допоможуть підібрати найсмачніші гастрономічні поєднання, проведуть фахову дегустацію та розкажуть про пиво таке, чого Ви ще точно не чули! А головне – у  закладі є 14 кранів, з яких ллється свіжезварене пиво різних сортів. І навіть можна скуштувати за один раз 12 з них, замовивши спеціальний пивний сет.

Ви маєте можливість обрати собі Пивного Майстра, руці та смаку якого довірятимете найбільше. Це можна зробити безпосередньо в закладі чи обрати собі Майстра на сайті, де кожен має власний профіль, у якому збирає історії та блоги, які розкриють вам їх характер та смак до життя. 

Пивне ательє Craft & Kumpel’ — Futura Hub у Львові – смак, який не забувається!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *