Calista Luxury Resort

Calista Luxury Resort, розташований в Белеку, в місці, де захоплююча краса природи зустрічається з бірюзовими водами Середземного моря, запрошує вас поринути в унікальну атмосферу готелю, в його гламурну архітектуру.

Оновлені номери з супер сучасною технологічною інфраструктурою і унікальними можливостями для відпочинку, відкриває свої двері для гостей, для комфортного і ідеального проведення часу.

З технологією інтелектуальних приміщень, що включає такі зручності як відкриття дверей кімнати за допомогою мобільного телефону, контроль освітлення кімнати і кондиціонера і автоматичний індикатор DND на дверній панелі, комфортабельність відпочинку  гостей виходить на новий, високий рівень.

Комфортабельні ортопедичні ліжка, оновлені ванні кімнати і косметичні набори Thierry Mugler. Ви захочете залишитися в Calista назавжди.

Для гостей, навіть, які завжди хочуть підтримувати свою спортивну форму навіть під час відпочинку,для них розроблена спеціальна програма Calista Sports & Health Community, включає такі заняття як йога, пілатес, медитація, велоспорт, скандинавська ходьба, кікбокс, Кроссфіт, Табата, TRX, Кангу джамп, аква спінінг, аква джампінг, аква тренажерний зал, степ-аеробіка і групові заняття zumba.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *