Автоцивілка

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілка) — це вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації транспортних засобів на території України.

Чому Автоцивілку найкраще купувати у нас?
Унікальний сервіс Автоцивілка Assistance. Допомога 24/7

Кожен наш клієнт до полісу Автоцивілки отримує картку Assistance з набором безкоштовних послуг: евакуатор, заміна колеса, запуск двигуна, підвіз палива та цілодобова інформаційна допомога.

Єврокомісар – допомога професіонала при ДТП

Єврокомісар допоможе Вам зекономити Ваш власний час та зберегти спокій у складній ситуації: оформить заяву на місці, заповнить європротокол, порадить як уникнути штрафів, зберегти водійське посвідчення тощо.

Автоцивілка онлайн. Оформлення та оплата полісу за 5 хвилин!

Кожний автовласник може самостійно розрахувати вартість полісу Автоцивілки, придбати страховку онлайн та безкоштовно отримати доставку договору на роботу або додому.

Автоцивілка + Легкий захист – збільшує страхову суму до 500 000 грн

Комплексний страховий продукт до Автоцивілки, який дає можливість збільшити суму захисту відповідальності автовласника до 500 000 грн, а також забезпечує захист водія від нещасного випадку на транспорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *