ATLANTIS AQUAVENTURE

Atlantis the Palm – знаменитий курорт на приголомшливому острові Пальма Джумейра, створеному руками людини. Острів по праву вважається восьмим чудом світу, і саме тут Вас чекає цілий день, повний незабутніх розваг і задоволень. Atlantis the Palm – це рідкісна можливість побачити диких акул і скатів на відстані не більше витягнутої руки, а також отримати екстремальні відчуття на найвищих водних гірках. Ви зможете насолодитися неймовірно великим і чистим пляжем, який буде доступний тільки відвідувачам парку.

Вас також чекає:

Необмежений доступ в аквапарк. Тільки подумайте, 17 гектарів задоволень, веселощів і насолод відкриють для Вас свої двері!

Необмежений доступ до акваріума. Тут ви побачите наймасштабніший акваріум в Еміратах, в якому мешкає понад 65 000 морських тварин. Парк стилізований під світ загубленої Атлантиди, що дарує просто неймовірні враження знаходження в древньому світі. Більш того, для гостей акваріума є унікальний можливість пірнути з рідкісними акулами і дізнатися всі тонкощі догляду за морськими тваринами.

Можливість насолодитися пляжем, протяжністю близько 700 метрів. Це єдиний аквапарк в Дубаї, в якому є окремий приватний пляж. Він відкритий тільки для гостей Aquaventure і Dolphin Bay.

Необмежений доступ до серфінгу. Це найчарівніша можливість навіть для досвідчених підкорювачів хвиль! У парку Ви зможете покататися на новітньому водному атракціоні з хвилями для серфінгу в Aquaventure. Таких приголомшливих хвиль Ви не знайдете навіть в Індійському океані!

  • Тривалість: повний день.
  • Включено у вартість: Вхідні квитки з доступом в аквапарк, акваріум, пляж Atlantis the Palm.
  • За додаткову плату: трансфер, обід і напої, шафи для зберігання.
  • Взяти з собою: копія паспорта, страховий поліс, зручне взуття, головні убори, купальники, рушники, сонцезахисні окуляри і крем, фотокамера, гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *