АКВАРІУМ DUBAI MALL

Dubai Mall – це найбільший торгово-розважальний комплекс на Близькому Сході, в якому знаходиться найбільший в світі критий акваріум з екзотичними морськими мешканцями. Акваріум має величезну ємність, яка вміщує 10 мільйонів літрів води! Тільки вдумайтеся в ці цифри! Усередині акваріума прокладений тунель зі скла, де ви зможете прогулюватися, розглядаючи безліч тисяч унікальних морських тварин. Прекрасним бонусом буде відвідування розкішних атракціонів – в Еміратах без цього нікуди!

Відважним любителям гострих відчуттів ми готові запропонувати зануритися в воду в сталевій клітці і поплавати серед гігантських скатів і акул. Це розвага оплачується окремо, а також перед зануренням Ви проходите спеціальне навчання і підготовку. Така розвага точно запам’ятається вам назавжди!

Багатьом відвідувачам дуже сподобається відвідування зоопарку з екзотичними тваринами: рідкісними видами пінгвінів і унікальними земноводними. Ви дізнаєтеся багато нового і ближче познайомитеся з неймовірним підводним світом!

  • Взяти з собою: копія паспорта, страховий поліс, фотокамера, гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *