АКВАПАРК YAS WATERWORLD

Yas Waterworld – масштабний парк водних розваг, розташований в еміраті Абу-Дабі і займає територію в 15 га. В ньому знаходиться перша в світі гідромагнітна Торнадо-Узвіз з рекордною довжиною в 238 метрів. Парк розваг створено таким чином, щоб будь який його відвідувач, незалежно від віку і своїх переваг, міг знайти для себе відповідні розваги. Атракцион у вигляді річки Yadi Yas надасть можливість на гребені хвилі прокотитися вздовж всієї території аквапарку, а ріка Аль Рахав підійде для любителів більш спокійного відпочинку, надаючи бажаючим, неспішно плавати на колі через численні печери аквапарку.

Також парк повинен сподобатися І любителям серфінгу, для яких тут споруджений спеціальний атракціон, де створюють 3-метрові хвилі. Аquaplaytm – атракціон, з інтерактивною грою з безліччю рівнів, дозволить стикнутися з культурним спадщиною еміратів, а «Піратський корабель» це – перші На Близькому Сході водні гірки з лазерними спецефектами.

Не обділені розвагами в аквапарку будуть і діти. Мара І Yehal – Дві Фортеці, являє собою дитячий майданчик, призначеній для дітей різного віку. Yehal в кілька разів менше своєї фортеці-сусідки і призначається для маленьких дітей, тоді як друга фортеця є майданчиком для дітлахів старше. Водні гірки, діжки з водою, водні гармати – тут є все для веселого дитячого розваги.

  • Тривалість: повний день.
  • Включено у вартість: вхідні білети
  • Взяти з собою: копія паспорти, страховий поліс зручна взуття, головні убори, рушники, сонцезахисні окуляри і крем, фотокамера, гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *