АКВАПАРК WILD WADI

Якщо Ви обожнюєте екстрим, то спеціально для Вас є приголомшлива можливість побувати в одному з найкращих аквапарків Wild Wadi в Дубаї. Назва цього парку означає «русло гірської річки», адже всі атракціони дарують такі ж гострі відчуття, ніби Ви сплавляєтесь по найшвидших гірських річках!

Всі гості парку Wild Wadi занурюються в воістину казкову атмосферу, так як аквапарк оформлений за мотивами стародавньої східної казки про Синдбада-Мореплавця. Крім атракціонів, для зручності відвідувачів парку тут розташовуються кафе, ресторани і звичайно сувенірні магазини, де ви зможете придбати ексклюзивні пам’ятні подарунки.

Парк Wild Wadi відомий тим, що в ньому знаходиться один з найшвидших і масштабних атракціонів з ефектом вільного падіння Jumeirah Sceirah. Спочатку неймовірно сильний потік води на цілих 23 метри підніме Вас в висоту, а потім направить в тунель, де Ви прокотитеся зі швидкістю 80 км / год!

Спеціально для любителів хвиль тут є найбільший басейн з хвилями на Близькому Сході, який називається Breakers Bay. Тут можна із задоволенням насолодитися хвилями, адже вони в цьому басейні досягають висоти понад півтора метра.

  • Тривалість: повний день.
  • Включено у вартість: вхідні квитки.
  • За додаткову плату: трансфер, обід і напої, шафи для зберігання.
  • Взяти з собою: копія паспорта, страховий поліс зручне взуття, головні убори, купальники, рушники, сонцезахисні окуляри і креми, фотокамера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *